DNI OTWARTE MIEJSKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Specjalnie dla dzieci, które od września br. rozpoczną naukę na kolejnym szczeblu edukacji, i ich rodziców, zorganizowane zostaną dni otwarte w miejskim przedszkolu i szkole. Można wówczas  dokładnie obejrzeć obie te placówki. Przedszkole Miejskie im. Jacka i Agatki zaprasza w sobotę 9 marca w godzinach 10.00 – 12.00. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi - natomiast w sobotę 16 marca w godzinach 10.00 – 12.00.

W Przedszkolu Miejskim będzie można obejrzeć sale zabaw, salę gimnastyczną i wszystkie inne pomieszczenia, z których korzystają dzieci. To także okazja do poznania kadry. Dzieci proszone są o zabranie ze sobą obuwia zmiennego.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi przy ulicy Średniej zaprasza w swoje progi tydzień później. Dla przyszłych pierwszoklasistów placówka przygotowuje niespodziankę ukrytą pod hasłem „Podróże małe i duże”. Podczas dnia otwartego będzie można także zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz jej bazą dydaktyczną.  

Zarówno Przedszkole Miejskie, jak i Szkoła Podstawowa nr 1 rozpoczęły już rekrutację dzieci. Szczegóły na stronach internetowych obu placówek.

Przedszkole Miejskie im. Jacka i Agatki: http://jacekiagatka.eu/

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi: http://www.sp1.czluchow.net.pl/

film o szkole: https://www.youtube.com/watch?v=DS6Eit2JoOo

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.