grafika

CZŁUCHOWSKIE MIESZKANIA SIM – SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Na jakich zasadach prowadzona będzie rekrutacja chętnych na mieszkania? Jakie lokale będą do dyspozycji najemców? Na te i inne pytania już w najbliższy wtorek odpowiedzą eksperci SIM KZN Pomorze. Dobiega bowiem końca budowa pierwszego w Człuchowie budynku wielorodzinnego w ramach programu Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (4.03) o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie.

– Będzie ono poświęcone zagadnieniom dotyczącym funkcjonowaniu programu. Omówione będą też zasady najmu mieszkań powstających w ramach programu Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe. Przedstawiona zostanie również dokumentacja projektowa i wizualizacje. Przedstawiona zostanie przede wszystkim procedura naboru, koszty i zasady partycypacji finansowej przyszłych najemców. Przedstawiona będzie też prognozowana wysokość czynszu, który będzie obowiązywał w nowych mieszkaniach – mówi Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

Nowy obiekt wielorodzinny powstaje w Człuchowie przy ulicy Lawendowej. Wewnątrz urządzonych będzie 28 mieszkań. Jego budowa ruszyła w styczniu ubiegłego roku. Wszystko powinno być już za kilka miesięcy.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

grafika

Pliki do pobrania