CZŁUCHOWSKI KONCERT NA DZIEŃ KOBIET

„Wymyśliłam pejzaż ten” to tytuł koncertu przygotowywanego przez Miejski Dom Kultury w Człuchowie. Muzyczne widowisko zostanie wystawione 8 marca o godzinie 18.00. To doskonała propozycja na miłe spędzenie Dnia Kobiet.

Na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpi kwartet w składzie: Barbara Broda – Malon, Grzegorz Kasperczyk, Sebastian Malon i Michał Żymełka. W programie piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej oraz Anny Jantar. „Koncert ten to muzyczna podróż wspomnień” – czytamy w folderze zapowiadającym koncert.

- Na to wydarzenie zapraszamy szczególnie Panie. Miło nam będzie jeżeli pojawią się one w towarzystwie swoich partnerów – zapowiada z kolei Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Artyści, którzy wystąpią na naszej scenie to absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach.

Bilety na koncert w przedsprzedaży – 10 zł – do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury.

Cena biletu w dniu koncertu – 15 zł.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE 

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania