CAMPING W CZŁUCHOWIE W GRONIE NAJLEPSZYCH W POLSCE

Człuchowski Camping nr 80, położony nad jeziorem Rychnowskim, po raz kolejny otrzymał prestiżowe wyróżnienie Mister Camping. W plebiscycie ogłoszonym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w swojej kategorii zajął on III miejsce. Tym samym człuchowski obiekt już po raz trzeci został sklasyfikowany w gronie najlepszych w kraju.

Oceny obiektu dokonują w sezonie turystycznym jego użytkownicy. Wśród nich są także anonimowi przedstawiciele federacji, występujący w roli tajemniczego klienta. Człuchowski obiekt znalazł się w gronie 254 kempingów w Polsce, wobec których ocena była dokonywana. W tym roku po raz pierwszy kempingi oceniano także pod kątem przystosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych. Człuchowski obiekt spełnia te normy, za co organizator plebiscytu przyznał dodatkowe wyróżnienie.

Nagrody mają charakter prestiżowy. Wyróżnione obiekty w kolejnym sezonie turystycznym będą rekomendowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu jako najlepiej prowadzone i najbardziej atrakcyjne w Polsce.

- Oznacza to obecność w materiałach reklamowych oraz środkach masowego przekazu w Polsce i za granicą. Nasz obiekt będzie także polecany jako bezpieczny i przyjazny turystom – mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

Zaletami Campingu nr 80 są także jego atrakcje. Oprócz bezpośredniego dostępu do jeziora, nieopodal jest także park wodny, park linowy, mini golf i dwa place zabaw. Plaża w sezonie letnim jest strzeżona. Człuchowski obiekt zajmuje obszar prawie 9 hektarów. Jest on w stanie przyjąć aż 450 osób.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania