BĘDZIE REMONT KOLEJNEJ MIEJSKIEJ ULICY

Sięgacz przy ulicy Wojska Polskiego to kolejny miejski odcinek drogowy, który zostanie wyremontowany. Miasto Człuchów podpisało już umowę na realizację tej inwestycji. Ma być ona gotowa do końca czerwca. Modernizowana ulica to dojazd do posesji położonych w pobliżu skrzyżowania ulicy Wojska Polskiego z ulicą Jeziorną.

- To droga wewnętrzna o długości ok. 150m. Będzie ona utwardzona kostką betonową szarą. Powstaną też zjazdy do posesji – mówi Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

Wcześniej zbudowana tam zostanie także kanalizacja deszczowa. Droga będzie miała szerokość od 4,8 do 5 m. Na końcu będzie ona poszerzona do 8 m. Będzie to miejsce do zawracania. W ramach tej inwestycji powstanie też chodnik i 5 miejsc parkingowych. Całe zadanie ma kosztować 365 tysięcy złotych. Miasto zapłaci połowę tej kwoty. Drugą połowę zgodził się sfinansować prywatny przedsiębiorca. Prace wykona firma Amar z Lichnów.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania