Uczennica SP1

BĘDĄ NAGRODY BURMISTRZA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

21 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie oprócz świadectw odbierze dzisiaj także nagrody finansowe. Są one przyznawane uczniom, którzy w kończącym się roku szkolnym zanotowali bardzo dobre wyniki w nauce i nie tylko.

„Jest to indywidualne wyróżnienie dla uczniów, którzy wykazują się szczególnymi uzdolnieniami i zainteresowaniami, wykraczającymi poza program szkolny” - mówi Barbara Kubiak – Jażdżewska, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie. Ocena dokonywana jest na podstawie takich kryteriów jak: wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia w ponadregionalnych konkursach wiedzy oraz zawodach sportowych i konkursach artystycznych. Ważne jest też dobre zachowanie ucznia. Nagroda finansowa, nazywana także „Nagrodą Burmistrza Miasta” przyznawana jest raz w roku. Zasady jej przyznawania reguluje uchwała Rady Miejskiej. Kandydatów do nagrody zgłasza Rada Pedagogiczna szkoły.

Nota prawna: Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania