BĘDĄ KOLEJNE REMONTY NA ULICY LEŚNEJ I KAMIENNEJ

118 tysięcy złotych będzie kosztowała przebudowa fragmentów ulic Leśnej i Kamiennej w Człuchowie. Chodzi o tak zwane sięgacze, które do tej pory nie były modernizowane.

- Zakres robót obejmuje utwardzenie nawierzchni kostką betonową. W ten sposób utworzone tam zostaną ciągi pieszo – jezdne wraz z chodnikami – mówi Piotr Ciechacki, kierownik Referatu Infrastruktury i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Człuchowie. - Obecnie wspomniane sięgacze to drogi gruntowe, trudne do utrzymania po obfitych opadach deszczu. Ta inwestycja z pewnością poprawi komfort życia mieszkańców – dodaje Ciechacki.

Prace rozpoczną się jeszcze w czerwcu i powinny potrwać do końca września.

Przypomnijmy, że część sięgaczy przy ulicy Kamiennej została wyremontowana już w roku 2017. Jeszcze wcześniej podobne prace prowadzone były na sięgaczach przy ulicy Leśnej.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania