Szczecińska - utrudnienia w ruchu[0]

Uwaga!!! Utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z trwającymi robotami w zakresie budowy sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta informujemy, iż od jutra do przyszłego piątku tj. w dniach od 17 do 24 lipca 2020 r., nieprzejezdny będzie fragment ul. Szczecińskiej w Człuchowie w okolicy Urzędu Gminy, na wysokości  skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego i wyjazdu z os. Sikorskiego.

Na czas prowadzenia robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Wyznaczone zostały objazdy ulicami Rataja i Kamienną.

Za wszystkie utrudnienia związane ze zmianą organizacji ruchu  przepraszamy, ale pamiętajmy, że inwestycja ta niewątpliwie wpłynie pozytywnie na środowisko naturalne, na retencję wód w mieście, odciąży oczyszczalnię ścieków oraz zmniejszy ryzyko podtopień.

Dobrą informacją jest to, że prace kanalizacyjne prowadzone na terenie Człuchowa w tym roku kończą duży projekt pn. Poprawa gospodarki wodami opadowymi i roztopowymi na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chojnice – Człuchów.

utrudnienia na Szczecińskiej[1]


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/uwaga-utrudnienia-w-ruchu-drogowym

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-07/szablon_zakaz.jpg?itok=jC5xIjaU
  • [1] https://czluchow.eu/sites/default/files/pliki/szczeci%C5%84ska%20nieprzejezdna1.jpg