Parkingi na Garbarskiej[0]

KONIEC PRAC NA UL. GARBARSKIEJ

13 nowych miejsc parkingowych oraz nowy plac manewrowy zbudowano przy ulicy Garbarskiej w Człuchowie. Prace już się zakończyły. Inwestycja została oddana do użytku.

Drogę, plac i parkingi zbudowano przed jednym z bloków, w miejscu dotąd niewykorzystanym. Jest to obszar ogólnodostępny. „Mimo iż jest to nieduża inwestycja cieszy fakt, że udało się urządzić w mieście kolejnych 13 miejsc postojowych” – mówi Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

Parkingi utwardzono płytami ażurowymi. Drogę dojazdową i plac manewrowy – kostką betonową. Zbudowano też chodnik wokół budynku oraz miejsce na kontener na odpady. Zadanie kosztowało 132 tysiące złotych. Termin jego wykonania mijał z końcem czerwca. Wykonawca zakończył prace kilkanaście dni wcześniej.

Nota prawna: Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/koniec-prac-na-ul-garbarskiej

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-06/garbarskaIMG_2560.jpg?h=6baf48a4&itok=Rb5arp0R