[0]

MASECZKI OCHRONNE DLA MIESZKAŃCÓW CZŁUCHOWA

Około 10 tysięcy darmowych maseczek ochronnych trafi po świętach do mieszkańców Człuchowa. Ratusz zlecił już ich uszycie. Wykonają je członkinie Kół Gospodyń Wiejskich działających w podczłuchowskich miejscowościach.

- Z inicjatywą wyprodukowania maseczek wyszły same panie. Zgłosiły się do nas, oferując pomoc w formie wolontariatu – mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

Miasto zakupiło materiały niezbędne do szycia maseczek.

Pierwsze maseczki powinny być gotowe po świętach. Wolontariusze rozniosą je do domów. Aby unikać kontaktu z przygodnymi osobami, maseczki będą najprawdopodobniej pozostawiane w skrzynkach na listy. Uszyte przez wolontariuszki maseczki będą wielokrotnego użytku. Będzie je można prać i prasować. Mieszkańcy Człuchowa otrzymają je za darmo.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/maseczki-ochronne-dla-mieszkancow-czluchowa

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-05/maseczka_szyta.jpg?itok=Hi2KLyI2