[0]

KOLEJNY REKORD CZŁUCHOWSKIEGO SZTABU WOŚP

Ponad 360 tysięcy złotych zebrał w tym roku człuchowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To kolejny rekord zanotowany w naszym mieście. W porównaniu do roku ubiegłego, został on pobity o 126 tysięcy złotych.

W tym roku człuchowski sztab obejmował swym zasięgiem nie tylko miasto. Do orkiestrowego grania przyłączyły się także gmina wiejska Człuchów oraz gminy Przechlewo i Rzeczenica. Na ulicach kwestowało łącznie ponad 100 osób.

Aukcje i imprezy, podczas których zbierano pieniądze organizowano w różnych miejscach i to przez kilka dni. W kompleksie Canpol, w przeddzień wielkiego finału odbyło się śniadanie z Sabatem Szefowych. Tam zebrano aż 190 tysięcy złotych. Kolejne 170 tysięcy to pieniądze z ulicznych kwest oraz aukcji prowadzonych w Człuchowie, Przechlewie i Rzeczenicy.

Jak co roku nie zabrało człuchowskich serduszek, przygotowanych przez miejscowego złotnika. Najdroższe – złote – sprzedano za 3400 zł. Dwa srebrne sprzedano odpowiednio za 2300 i 1600zł.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/kolejny-rekord-czluchowskiego-sztabu-wosp

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-05/wosp_2020.jpg?itok=D3xpKOpR