[0]

NAJLEPSZE CZŁUCHOWSKIE IMPREZY NAGRODZONE

Rada Miejska w Człuchowie wyróżniła twórców największych letnich imprez organizowanych w Człuchowie. Wśród laureatów byli nie tylko szefowie jednostek miejskich, ale także urzędnicy i działacze społeczni.

Za organizację XXVI Ogólnopolskiego Biegu Tura wyróżnienie z rąk Przewodniczącego Rady Jerzego Górnego odebrał Igor Bodziak w imieniu pracowników OSiR i członków Człuchowskiego Międzyszkolnego Klubu Lekkoatletycznego.

Za zorganizowanie III Rundy Motocrossowych Mistrzostw Polski podziękowania wręczono Zbigniewowi Zakrzewskiemu – prezesowi Człuchowskiego Auto – Moto Klubu.

Za organizację XV Polish Boogie Festival wyróżnienia odebrali Bogdan Barański w imieniu Stowarzyszenie Pro Kultura oraz Adam Bondarenko w imieniu pracowników Miejskiego Domu Kultury.

Adam Bondarenko odebrał także wyróżnienia za organizację Dni Człuchowa i CZWRap Night.

Za organizację Jarmarku Lawendowego wyróżnienia odebrały Dorota Cieplińska i Justyna Gołębiewska, Maria Danuta Kordykiewicz, prezes Stowarzyszenia Sabat Szefowych.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

[1]

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/najlepsze-czluchowskie-imprezy-nagrodzone

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2019-11/mzdsc02684.jpg?itok=bhfX1frB
  • [1] https://czluchow.eu/sites/default/files/pliki/news/import/mzdsc02652_0.jpg