[0]

INFORMATOR „PROSTO Z RATUSZA” DOSTĘPNY TAKŻE W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Udostępniamy Państwu biuletyn "Prosto z Ratusza" również w wersji elektronicznej. To nowość, ponieważ do tej pory broszura była dostępna wyłącznie w formie papierowej. Dzięki nowej funkcjonalności „Prosto z Ratusza” dostępny będzie również dla osób spoza Człuchowa, w tym także dla Polaków mieszkających za granicą.

„Prosto z Ratusza” to biuletyn informacyjny wydawany przez Urząd Miejski w Człuchowie od 2007 roku. Zawiera on informacje o najważniejszych wydarzeniach, inwestycjach i inicjatywach realizowanych w mieście. Wydawany jest raz na pół roku. Egzemplarze w formie papierowej kolportowane są do każdego gospodarstwa domowego w Człuchowie. Od teraz można go oglądać także w formie elektronicznej na komputerach, tabletach i smartfonach.

Biuletyn można pobrać klikając na poniższą miniaturę:

[1]

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/informator-prosto-z-ratusza-dostepny-takze-w-wersji-elektronicznej

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2019-11/winieta_-_kopia.jpg?itok=YalkqyJa
  • [1] https://czluchow.eu/sites/default/files/pliki/news/import/pzratusza012019-1miniatura_0.jpg