grafika[0]

ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIET

Drodzy Mieszkańcy Ziemi Człuchowskiej!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej przygotowuje Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2021 – 2027. Aby dokument ten był obiektywny i funkcjonalny niezbędne jest poznanie Państwa opinii i sugestii na temat obszaru Ziemi Człuchowskiej oraz kierunków jego rozwoju. Bardzo zależy nam na uzyskaniu właśnie Państwa opinii. Tylko wtedy projektowane działania będą odpowiadały na lokalne problemy i potrzeby.

Serdecznie prosimy Państwa o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami poprzez wypełnienie przygotowanych odpowiednich ankiet. Zebrane dzięki ankietom informacje zostaną uwzględnione przy konstruowaniu kierunków rozwoju obszaru i budżetu. Zależy nam na poznaniu potrzeb i oczekiwań różnych grup, aby jak najtrafniej zaplanować środki finansowe na wparcie przedsiębiorczości, rolnictwa i innych sfer rozwoju lokalnego w przygotowywanej Lokalnej Strategii Rozwoju.

W związku z powyższym zapraszamy do wypełnienia ankiet:

Na odpowiedzi czekamy do 15 lipca br.

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZIEMI CZŁUCHOWSKIEJ


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/zaproszenie-do-wypelnienia-ankiet

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2022-07/ankiety%20lgd%20grafika_0.png?h=d9b08f88&itok=zqFhcZvs