Mobilny Punkt Spisowy[0]

Mobilny Punkt Spisowy w Człuchowie

Od 1 kwietnia 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W związku z licznymi pytaniami mieszkańców oraz trwającą epidemią COVID-19, podjęliśmy decyzję o utworzeniu Mobilnego Punktu Spisowego, w którym mieszkańcy będą mogli wypełnić ustawowy obowiązek. Mobilny punkt spisowy to kolejna forma ułatwiająca udział w spisie, szczególnie wygodna dla osób, które nie korzystają samodzielnie z Internetu, i do których nie dotarł jeszcze rachmistrz spisowy.
W Miejskim Domu Kultury w Człuchowie w każdy wtorek i czwartek w godz. od 16 do 19, będzie można dokonać spisu u dyżurującego tam rachmistrza. Również podczas Lawendowego Jarmarku św. Jakuba, który odbędzie się w niedzielę, 25 lipca w godz. 9:30 do 15:30 będzie czekał na Państwa rachmistrz spisowy.
Zanim stawisz się w punkcie samospisu, przygotuj:
    Numer PESEL i nazwisko rodowe matki.
    Informację o powierzchni użytkowej mieszkania w m².
    PESEL i datę urodzenia członków gospodarstwa domowego.
  

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny 2021 potrwa do końca września br. Udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY. Najłatwiej spisać się przez Internet - logując się na stronie https://spis.gov.pl lub telefonicznie korzystając z infolinii spisowej: 22 279 99 99.


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/mobilny-punkt-spisowy-w-czluchowie

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2021-07/1460x616.jpg?itok=BPg5lxv3