siedziba muzeum - zamek[0]

CZŁUCHOWSKIE MUZEUM PONOWNIE OTWARTE

Muzeum Regionalne w Człuchowie, po trzech miesiącach przerwy, jest ponownie otwarte dla zwiedzających. Placówka jest czynna codziennie, za wyjątkiem poniedziałków.

Powodem zamknięcia dla zwiedzających muzeów w całym kraju, były obostrzenia sanitarne. Teraz, gdy przepisy zostały nico złagodzone, wystawy są znowu dostępne dla wszystkich, którzy chcieliby je zobaczyć.

- Udostępniamy nasze wystawy stałe. Umożliwiamy wejścia na dziedziniec zamkowy do odsłoniętych skrzydeł zamkowych, a także na wieżę zamkową – mówi Krzysztofa Monikowska, dyrektor Muzeum Regionalnego w Człuchowie.

Zwiedzanie jest możliwe od wtorku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00 – 16.00. Jest to zimowy harmonogram, który obowiązywał będzie do końca kwietnia.

Wszyscy wchodzący na teren muzeum muszą mieć obowiązkowo zasłonięte usta i nos. Przy wejściu konieczna jest dezynfekcja rąk.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/czluchowskie-muzeum-ponownie-otwarte

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2021-02/DJI_0464.JPG?h=c08d8de0&itok=QXaBe7-D