okulary Jurka Owsiaka[0]

29. FINAŁ WOŚP JUŻ W NIEDZIELĘ

Okulary Jurka Owsiaka oraz złote i srebrne serduszka, a także kilka ciekawych gadżetów miejskich będzie można w tym roku wylicytować podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Człuchowie. Sztab jest już gotowy. Znamy też zasady, na jakich organizowane będzie tegoroczne wydarzenie.

W związku z ograniczeniami sanitarnymi nie będzie koncertów z udziałem publiczności. Wszystko jednak będzie można obejrzeć on-line, dzięki transmisji udostępnionej na kanale facebookowym człuchowskiego sztabu WOŚP https://www.facebook.com/Sztab-Miejski-w-Cz%C5%82uchowie-1401719453455159

Licytacje będą również prowadzone przez internet.

- W tym roku pójdziemy dwutorowo. Kilka przedmiotów wystawimy na Allegro i tam będzie można je licytować. Na Facebooku jeszcze przed finałem będziemy prezentowali przedmioty, które są przeznaczone na licytację – wyjaśnia Adam Bondarenko, zastępca szefa sztabu WOŚP w Człuchowie.

Licytacja poprzez platformę Facebook będzie też możliwa, przy czym proponowane kwoty należy podawać wyłącznie w wiadomościach prywatnych. W dniu finału (31 stycznia) będzie także możliwość licytowania drogą telefoniczną. Numery telefonów do operatorów obsługujących infolinię zostaną zaprezentowane na profilu Facebook, człuchowskiego sztabu WOŚP.

Sam sztab będzie stacjonował w Miejskim Domu Kultury. Wejście do budynku będzie możliwe, ale tylko dla ograniczonej ilości osób. Przychodząc do placówki będzie można na przykład nabyć wyroby przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Człuchów. Nie będzie można ich spożywać na miejscu. Sprzedaż będzie prowadzona tylko na wynos.

- Tutaj na miejscu będzie też kręcioła z fantami oraz będziemy kręcić rowerowe kilometry z Telmaxem – dodaje Bondarenko.

W tym roku w akcję zaangażowanych będzie 135 wolontariuszy. Człuchowski sztab będzie bowiem grał nie tylko w mieście Człuchowie, ale także na terenie gminy wiejskiej Człuchów, gminy Rzeczenica i gminy Przechlewo.

Wśród najciekawszych przedmiotów do wylicytowania będą na przykład oryginalne okulary Jurka Owsiaka z podpisanym przez niego certyfikatem, rękawice bokserskie od Dariusza Michalczewskiego oraz człuchowskie złote i srebrne serduszka.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

plakat[1]

serduszko na WOŚP[2]

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/29-final-wosp-juz-w-niedziele

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2021-01/wosp29b.jpg?h=cc20b42b&itok=o4nJ0KWG
  • [1] https://czluchow.eu/sites/default/files/pliki/plakat%20wosp%20czluchow%202021.jpg
  • [2] https://czluchow.eu/sites/default/files/pliki/wosp29a.jpg