konkurs radiowy[0]

ZAPRASZAMY NA PROMOCJĘ KSIĄŻKI GRZEGORZA JANOWCZYKA

Na antenę Radia Weekend zapraszamy na promocję książki "Człuchów wygrzebany z makulatury" autorstwa Grzegorza Janowczyka. Przez najbliższe 2 tygodnie w poniedziałki, środy i piątki w radiu będzie do wygrania ta właśnie książka. Od godz. 9 dzisiaj zapraszamy na antenę radiową i zachęcamy do lektury!

Książkę można nabyć w kasie Urzędu Miejskiego w cenie 33 zł, ale również w sklepie muzealnym na zamku. Od dzisiaj można ją nabyć również wysyłkowo (na terenie kraju), wystarczy zgłosić chęć zakupu na adres promocjaat[1]czluchow [dot] eu i wykonać przelew należności za książkę i przesyłkę w łącznej kwocie 49 zł na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Człuchowie 79 2030 0045 1110 0000 0228 6040.

Wydawca książki, którym jest Urząd Miejski w Człuchowie w kilku słowach od wydawcy tak recenzuje publikację:

Obszerne fragmenty z prasy pozwalają Czytelnikowi przenieść się w czasie do lat PRL i do ówczesnego Człuchowa, poznać tamte miejsca i ludzi, uczestniczyć w tamtych wydarzeniach. A wszystko, jak zauważa Grzegorz Janowczyk, „w propagandowej panierce”. Autor niewiele komentuje, często ogranicza się do suchych, lecz wymownych, urywków. Obraz miasta, który wyłonił się z lektury setek artykułów, został przez niego usystematyzowany według podejmowanych tematów. Żaden rozdział nie ma zwyczajnego tytułu, ani numeru, każdy jest natomiast przewrotnie streszczony w jednym zdaniu stanowiącym dosłowny cytat z treści przytaczanych materiałów prasowych. Zwieńczeniem książki jest rozdział inny niż pozostałe, są to osobiste wspomnienia autora przywołane fotografią z lat szkolnych.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/zapraszamy-na-promocje-ksiazki-grzegorza-janowczyka

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-10/konkurs%20weekend%20fm.jpg?h=b02c5e43&itok=s4NXg23T
  • [1] https://czluchow.eu/modules/contrib/spamspan/image.gif