zajęcia muzyczne[0]

CO NOWEGO W CZŁUCHOWSKIM MDK?

Zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne i inne są znowu organizowane w Miejskim Domu Kultury. Po wakacyjnej przerwie, a wcześniej także po przerwie związanej z koronawirusem, pracownie wznowiły swoją działalność stacjonarną. Pracują one jednak w reżimie sanitarnym, co oznacza pewne ograniczenia.

W kołach zainteresowań są jeszcze wolne miejsca. Jest ich jednak niewiele, bo w tym sezonie zainteresowanie tego typu formami edukacji jest wyjątkowo wysokie.

- Może to dlatego, że ten czas pandemiczny przykuł ludzi do własnych domów i teraz chętniej z nich wychodzą – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Niestety ze względu na reżim sanitarny ilość osób biorących udział w zajęciach jest mocno ograniczona.

Nowością są za to zajęcia z kodowania. To oferta skierowana do dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Proponowane zadania są wstępem do robotyki i automatyki dla przyszłych inżynierów. Zajęcia ruszają od 12 października. Są jeszcze wolne miejsca.

Ze względu na remont głównej siedziby Miejskiego Domu Kultury, wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie tymczasowej, przy ulicy Szkolnej. Przeprowadzka do nowo wyremontowanego obiektu przy ulica Traugutta odbędzie się zimą.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/co-nowego-w-czluchowskim-mdk

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-10/60519539_2156499557719197_7549374890759946240_n.jpg?h=aab35fa6&itok=MeTr-Eib